300.000 / Ay
(Kdv dahildir)

Lexus RX450H+ Exclusive

300.000 / Ay
En iyi fiyat!
Fiyatlara KDV dahildir.
(Kdv dahildir)
Süre tercihiniz:
Aylık kullanım tercihiniz:
Aylık kullanım mesafeniz abonelik sürenizin sonunda kontrol edilir. Tercihiniz olan mesafeden fazla kullanım yapılması halinde sözleşmenizde belirtilen güncel aşım tutarı faturanıza yansır.

Abone oldunuz ancak bir süre sonra seçtiğiniz kullanım seçeneğinin yeterli olmadığını mı fark ettiniz? Bize info@voltify.com.tr adresinden ulaşın, şartlarınızı birlikte güncelleyelim.

LEXUS RX450H+ EXCLUSIVE
Ürün Açıklaması
RX, konfor ve işlevselliği mükemmel performansla birleştiren lüks bir SUV'dur. Yolcuları ve bagajı uzun mesafelerde rahatlıkla taşımak üzere tasarlanmış olup, kesintisiz araç içi eğlence ve bağlantı sistemleri sunar. En son güvenlik özellikleriyle donatılmış olan RX, güvenli bir sürüş sağlar. Yakıt ve emisyon verimliliğini ön planda tutan RX 450h+ plug-in hibrit, Lexus’un elektrikli performansa verdiği önemi gösterir ve düşük emisyonlarla yüksek yakıt verimliliğini sunarken etkileyici bir elektrikli sürüş menzili sağlar. GA-K platformunu kullanan RX 450h+, alçak ağırlık merkezi ve geniş iç mekan sunar. İleri hibrit teknolojisi ile RX, 309 DIN hp/227 kW gücüyle 0-100 km/s hıza 6.5 saniyede ulaşan güçlü bir performans sergiler. Hibrit bataryası tükendiğinde bile tam hibrit modunda sorunsuz çalışarak verimliliği korur. Birden fazla sürüş modu sayesinde, her yolculukta hibrit elektrik sisteminin avantajlarından en üst düzeyde yararlanabilirsiniz, bu da RX 450h+’ı modern SUV müşterileri için ideal bir seçenek haline getirir. - BladeScan® Adaptif Uzun Hüzmeli Far Sistemi (AHS) - Otomatik Park Asistanı - Ön Çapraz Trafik Uyarı Özelliği - Şerit Değiştirme Asistan - Ön yolcu koltuğu konum hafızası - 3 profil kaydı - Isıtmalı ve Havalandırmalı Arka Koltuklar - 7 inç renkli çoklu bilgi ekranı - Ön cama yansıyan renkli gösterge ekranı - 21 hoparlörlü Mark Levinson® Premium Surround Ses Sistemi - Nanoe™ X teknolojisine sahip elektronik klima kontrolü
Ürün Özellikleri
Ürün Özellikleri
Marka Lexus
Model RX450H+ Exclusive
Model Yılı 2023
Menzil (WLTP) 69
Güç BHP 304
Çekiş 5 Çeker
Motor Tipi Plug-in Hybrid
Gövde Tipi SUV
Koltuk 5
Kapı 5
Renk Gri
Vites Otomatik
Tekerlek 21 inç
İç döşeme -
Pil Kapasitesi (kWh) 18,1