, ,
bannerr
Voltify Aboneleri Eşarj İstasyonlarında Çok Avantajlı!

Abonelerimizin elektrikli araç deneyimine değer katmaya devam ediyoruz. Artık Voltify aboneleri Türkiye’nin 65 şehrinde 640’ın üzerinde halka açık Eşarj istasyonunda araçlarını %5 indirimli şarj edecek. Eşarj’ın geniş şarj ağında Voltify’a özel indirimli fiyatlarla aracınızı şarj edebilmek için yapmanız gereken tek şey size özel iletilen Eşarj kartınızı aktive etmek.

Nasıl faydalanacağım?

 • Araç teslimatı sırasında size özel Eşarj kartınızı da teslim edeceğiz.
 • Eşarj uygulamasında üyelik oluşturduktan ve giriş yaptıktan sonra RFID kartlarıma tıklamalı ve buradan “Mevcut Kart Ekle” seçeneğini seçmelisiniz.
 • Size teslim ettiğimiz kartın bilgilerini doldurup kaydettikten sonra bu kart ile yapacağınız tüm şarj işlemlerinizde Voltify indirimi otomatik olarak yansıyacak.

 • Nerelerde faydalanabilirim?

  Hem şehir içinde hem de şehirlerarası yollarda, kolay ulaşabileceğiniz lokasyonlarda yer alan tüm halka açık Eşarj istasyonlarında faydalanabilirsiniz.

  Eşarj istasyonlarının lokasyon ve durumlarını şarj istasyon haritasından, iOS veya Android mobil Eşarj uygulamasından görüntüleyebilirsiniz.

  Nasıl kontrol edeceğim?

  Şarj işlemlerinizi uygulama üzerinden görüntüleyebilir, başlayıp bitirebilirsiniz. Ayrıca şarj işlemleriniz için oluşan fatura tutarlarını da görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

  Daha fazlası için:

  Bize her zaman info@voltify.com.tr adresinden veya web sayfamızın alt tarafında göreceğiniz WhatsApp yönlendirmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Abonelik oluşturma veya şarj işlemi sırasında teknik bir sorun yaşamasınız halinde 444 83 03 Eşarj müşteri hizmetlerine anında ulaşabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz.