, ,
bannerr
Voltify ile bir elektrikli araca abone olmak için çok sebep var!

Kısa ve uzun dönem kiralamanın avantajı bir arada

Voltify aboneliği kısa dönem ve uzun dönem kiralamanın avantajlarını birleştirir. 1 yıldan fazla süren taahhütlere girmeden uzun dönem kiralamanın bakım, onarım, lastik gibi tüm avantajlı çözümleri hizmete dahildir. Süpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

İstediğiniz araç, hemen şimdi!

Voltify ile uzun listelerde sıra beklemeden, marka, model, renk, kilometre durumuna göre dilediğiniz aracı seçersiniz ve sözleşme işlemleriniz tamamlandıktan sonra 48 saat içerisinde teslim alırsınız.

Menzil endişesini unutun

Güvenilir, tüm kontrol ve bakımları sağlanan araçların sağlıklı bataryaları ile menzil endişesini geride bırakırsınız. Voltify’a özel avantajlı fiyatlarla sayısı her gün artan şarj ünitelerinden faydalanır, ev veya iş yerinize şarj ünitesi kurulumu için danışmanlık alır ve partnerlerimizin avantajlı tekliflerinden faydalanırsınız.

Sürdürülebilir gelecek için bir adım

Elektrikli araca geçiş, karbon ayak iziyle birlikte şehirlerde hava ve gürültü kirliliğini azaltmaya yönelik önemli bir adım olarak öne çıkıyor. Siz de ön maliyet ve sahiplikle birlikte gelen zahmet olmadan bu adımı atabilirsiniz.

Siz de hemen araçları inceleyin, elektrikli araçların üstün sürüş ve konforuna zahmetsizce geçin.

#Otomobilleİdealİlişki