23.880 / Ay
(Kdv dahildir)

Fiat Topolino

23.880 / Ay
En iyi fiyat!
Fiyatlara KDV dahildir.
(Kdv dahildir)
Süre tercihiniz:
Aylık kullanım tercihiniz:
Aylık kullanım mesafeniz abonelik sürenizin sonunda kontrol edilir. Tercihiniz olan mesafeden fazla kullanım yapılması halinde sözleşmenizde belirtilen güncel aşım tutarı faturanıza yansır.

Abone oldunuz ancak bir süre sonra seçtiğiniz kullanım seçeneğinin yeterli olmadığını mı fark ettiniz? Bize info@voltify.com.tr adresinden ulaşın, şartlarınızı birlikte güncelleyelim.

Fiat Topolino
Ürün Açıklaması
Yeni Fiat Topolino: Kompakt, eğlenceli ve %100 Elektrikli - Hızlı Şarj: 4 saatten kısa sürede %100 şarj edebilirsiniz. - Düşük Karbon Ayak İzi: %100 elektrikli araç kullanmak dünyada CO₂ salımını azaltır. ​​​ - Menzil ve Hız: WMTC'ye göre menzili 75 km ve 45km/s maksimum hız. - Gerçekten Akıllı: Topolino, kişisel akıllı telefonunuzu yerleştirebileceğiniz bir istasyon ile gelir. ​ - Panoramik Cam Tavan: manzaranın daha net ve geniş bir görüntüsünü sunar. - Gümüş Detaylar: Topolino, krom görünümlü detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmeye hazır, örneğin far haklası, ön ve arka tampon çıkıntıları(opsiyonel). - Kısa Sürede Tam Şarj: 4 saatten kısa sürede %100 şarj edebilirsiniz. Hem de evinizdeki duvar tipi prizinizle. - Jant Kapakları: Topolino, jant kapakları önceki modeline saygı duruşunda bulunurken, daha modern ve şık bir yorum katıyor. - Vintage Aynalar: Eski zaman dokunuşuyla yoldayken trafiği kontrol edin. - Arka Taşıma Ünitesi: Vintage dokunuşu ile eşleşen arka taşıma ünitesi, seyahatlerinizde eşyalarınızı taşımayı daha da kolaylaştırır. - Akıllı Telefon Tutucu: Topolino, kişisel akıllı telefonunuzu yerleştirebileceğiniz bir istasyonu ile gelir. - Çanta Taşıyıcı: Süper pratik ve kullanışlı, çantanızı bu özel kancaya asarak yere koymak zorunda kalmazsınız.
Ürün Özellikleri
Ürün Özellikleri
Marka Fiat
Model Topolino
Model Yılı 2024
Menzil (WLTP) 75
Pil Kapasitesi (kWh) 5,5
Güç BHP 8
Çekiş Ön
Motor Tipi Elektrikli
Gövde Tipi Quadricycle
Koltuk 2
Kapı 2
Renk Mint Yeşili
Vites Otomatik
Tekerlek 14 inç
İç döşeme -
Voltify’da Süreç Nasıl İşliyor
1 Sipariş Verin
Üyeliğinizi oluşturun, elektrikli aracınızı seçin, süre/km tercihinizi belirtin.
2 Sözleşme
Sipariş onayı sonrası size iletilen sözleşmenizi imzalayarak bize iletin.
3 Teslimat
Sözleşme imzalandıktan sonra, 2 iş günü içerisinde İstanbul'daki teslimat noktamızdan aracınızı alın veya yerinde teslimat hizmetinden faydalanın.
4 Sürüş Keyfi
Sessiz ve emisyonsuz performansın tadını çıkarın! Bakım ve onarım gibi tüm konuları ise bize bırakın.